Mechanik - seřizovač

Mezinárodní společnost skupiny Weppler Filter GmbH, zabývající se vývojem a výrobou mikrofiltrů pro automobilový průmysl, hledá do svého týmu mechanika-seřizovače.

Náplň práce:

  • zodpovědnost za bezproblémový chod strojních zařízení;
  • nastavování parametrů;
  • optimalizace, údržba a opravy plastikářských lisů;
  • diagnostika a analýza závad a jejich předcházení.

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání se strojním zaměřením;
  • praxe alespoň 1 rok ve výrobě s obsluhou strojů;
  • praxe v práci se vstřikovacími lisy na výrobu plastů výhodou;
  • znalost čtení výkresové dokumentace;
  • samostatnost a odpovědný přístup k práci;
  • spolehlivost, zručnost a časovou flexibilitu.

Nabízíme:

  • práce na HPP u mezinárodní firmy v Ostravě;
  • zajímavé finanční ohodnocení;
  • docházkové prémie;
  • výkonnostní prémie;
  • nástup možný ihned;
  • příspěvek na závodní stravování;

Nástup možný IHNED.

Zasláním životopisu na výše uvedenou emailovou adresu souhlasím, aby pro výběrové řízení na uvedenou pracovní pozici personální agentura W-Personal Service s.r.o se sídlem Suderova 2013, Ostrava - Mariánské Hory 709 00, jakožto správce, zpracovávala mnou poskytnuté a uvedené (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Maximálně však po dobu 6 měsíců od vyplnění dotazníku.