Do výroby přijmeme operátorky výroby na brigádu či hlavní pracovní poměr.

Náplň práce:

  • zajištění realizace výroby plastových nebo kovových filtrů,
  • obsluha strojů.

Požadujeme:

  • manuální zručnost (práce je vhodná spíš pro ženy, pracuje se s velmi drobnými díly),
  • pečlivost a zodpovědnost.

Nabízíme:

  • práci na DPP, posléze HPP u mezinárodní firmy v Ostravě,
  • odborné zaškolení,
  • na HPP - 12ti hodinové směny,
  • práce v úkolu - výdělek závisí na Vás,
  • příspěvek na závodní stravování,
  • čisté pracovní prostředí,
  • výkonnostní a docházkové prémie na HPP.

Zasláním životopisu na výše uvedenou emailovou adresu souhlasím, aby pro výběrové řízení na uvedenou pracovní pozici společnost W-Personal Service s.r.o se sídlem Suderova 2013, Ostrava - Mariánské Hory 709 00, jakožto správce, zpracovávala mnou poskytnuté a uvedené (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Maximálně však po dobu 6 měsíců od vyplnění dotazníku.