Správce budov

Mezinárodní společnost skupiny Weppler Group, zabývající se vývojem a výrobou mikrofiltrů pro automobilový průmysl, hledá do svého týmu Správce budov.

Náplň práce:

  • správa a údržba budov a pozemků včetně dokumentace,
  • odpovědnost za chod budov a prostorů k pronájmu,
  • zpracování poptávek a nabídek,
  • jednání s úřady,
  • vedení pracovního týmu,
  • archivace organizačních a řídících aktů.

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání – technický směr,
  • dobrá znalost MS Office,
  • praxe v oboru (výhodou),
  • ŘP sk. B- aktivní řidič,
  • orientace v technické dokumentaci a v související legislativě,
  • ekonomické a analytické myšlení,
  • flexibilita, aktivní přístup k práci, vysoké pracovní nasazení,
  • odolnost vůči stresu.

Nabízíme:

  • práci na HPP u mezinárodní firmy v Ostravě,
  • zajímavé finanční ohodnocení,
  • výkonnostní a docházkové prémie,
  • zajímavá práce s možností seberealizace a s potenciálem uplatnit vlastní nápady,
  • pružná pracovní doba,
  • závodní stravování.

Zasláním životopisu na výše uvedenou emailovou adresu souhlasím, aby pro výběrové řízení na uvedenou pracovní pozici personální agentura W-Personal Service s.r.o se sídlem Suderova 2013, Ostrava - Mariánské Hory 709 00, jakožto správce, zpracovávala mnou poskytnuté a uvedené (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Maximálně však po dobu 6 měsíců od vyplnění dotazníku.

Údržbář areálu

Ranní směny!!!!

  • instalatérské práce;
  • sekání trávníki;
  • odhrnování sněhu;
  • údržbářské práce;
  • natěračské práce;
  • stěhování, skládání kancelářského nábytku.

Požadujeme:

  • práce na obdobné pozici výhodou;
  • zkušenosti s instalatérskými pracemi výhodou;
  • zručnost, flexibilitu a spolehlivost;
  • samostatnost a pečlivost.

Nabízíme:

  • práce na HPP u mezinárodní firmy v Ostravě;
  • zajímavé finanční ohodnocení;
  • docházkové prémie;
  • výkonnostní prémie;
  • nástup možný ihned;
  • příspěvek na závodní stravování;
  • zvýhodněný tarif i pro rodinné příslušníky;
  • příspěvek na důchodové pojištění;
  • docházkový benefit;
  • vánoční odměny;
  • zvýhodněný pobyt;
  • sportovní akce.

Nástup možný IHNED.

Projektový manažer

Sníte o zodpovědné pracovní příležitosti, chcete uplatnit své zkušenosti a přinést nový vítr do mezinárodní společnosti s několikaletou tradicí?
Možná jste právě našli práci!

Do našeho projektového týmu hledáme nového člena na pozici projektový manažer.

Co by Tě čekalo?

  • vedení projektů výroby a vývoje nových produktů,
  • zpracování nabídek pro nové projekty,
  • spolupráce s ostatními odděleními společnosti
  • koordinace a plánování činností uvnitř projektových týmů
  • tvorba časové osy projektů a dohled nad jejím průběhem,
  • komunikace se zákazníkem,
  • prezentace projektů vedení společnosti.

Chceme Tě do týmu, pokud máš:

  • min SŠ vzdělání (technický či strojní obor výhodou),
  • praxi na obdobné pozici (výhodou),
  • znalost AJ nebo NJ na min. úrovni B2,
  • výborné organizační a komunikační dovednosti,
  • aktivní přístup k práci.

A co Ti nabízíme?

  • příspěvek na závodní stravování a kantýnu přímo v areálu,
  • výkonnostní a docházkové prémie
  • práci v dynamickém prostředí,
  • zaměstnanecké výhody - příspěvek na životní pojištění, zvýhodněný tarif apod.,
  • zajímavé platové ohodnocení,
  • bonusy do Cafeterie.

Údržba strojů/nástrojů

Mezinárodní společnost skupiny Weppler Filter GmbH, zabývající se vývojem a výrobou mikrofiltrů pro automobilový průmysl, hledá do svého týmu pracovníky na pozici údržby strojů/nástrojů.

  • analyzování příčin poruch strojů v oblastech mechanické, hydraulické a pneumatické,
  • dokumentace oprav strojního vybavení a nástrojů,
  • kontrola zásad bezpečnosti strojního vybavení,
  • kontrola dodržování bezpečnostních předpisů a bezpečnosti práce.

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání technického směru,
  • znalost konstrukce plastikářských lisů výhodou,
  • zručnost,
  • spolehlivost.

Nabízíme:

  • nástup možný ihned,

Zasláním životopisu na výše uvedenou emailovou adresu souhlasím, aby pro výběrové řízení na uvedenou pracovní pozici společnost W-Personal Service s.r.o se sídlem Suderova 2013, Ostrava - Mariánské Hory 709 00, jakožto správce, zpracovávala mnou poskytnuté a uvedené (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Maximálně však po dobu 6 měsíců od vyplnění dotazníku.