Provozní elektrikář

Mezinárodní společnost skupiny Weppler, zabývající se vývojem a výrobou mikrofiltrů pro automobilový průmysl, hledá do svého týmu pracovníky na pozici provozní elektrikář.

Náplň práce:

  • Provádění údržby a oprav elektrického zařízení budov, strojů a zařízení;
  • Montáž a rekonstrukce elektrických zařízení;
  • Měření a vyhodnocování elektrických veličin, diagnostika poruch;
  • Vedení záznamů o prováděné činnosti;
  • Čtení elektrotechnické dokumentace a její opravy podle skutečného stavu;
  • Úpravy uživatelského software pro řízení strojů a zařízení.

Požadujeme:

  • §6 vyhl. 501/1978 Sb.;
  • Minimálně 3 roky praxe v oboru;
  • Orientace ve výkresové dokumentaci;
  • Znalost řídících systémů;
  • Uživatelská znalost balíčku MS Office;
  • Znalost oblasti energetiky výhodou, nikoliv podmínkou;
  • Samostatnost.

Nabízíme:

  • Práci na HPP u mezinárodní firmy v Ostravě;
  • Zajímavé finanční ohodnocení;
  • Výkonnostní a docházkové prémie;
  • Nástup možný ihned;
  • Příspěvek na závodní stravování;
  • Zvýhodnený tarif u mobilního operátora;
  • Příspěvek na penzijní nebo životní připojištění;
  • VIP karty na squash nebo badminton.

Zasláním životopisu na výše uvedenou emailovou adresu souhlasím, aby pro výběrové řízení na uvedenou pracovní pozici společnost W-Personal Service s.r.o se sídlem Suderova 2013, Ostrava - Mariánské Hory 709 00, jakožto správce, zpracovávala mnou poskytnuté a uvedené (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Maximálně však po dobu 6 měsíců od vyplnění dotazníku.

Údržba strojů/nástrojů

Mezinárodní společnost skupiny Weppler Filter GmbH, zabývající se vývojem a výrobou mikrofiltrů pro automobilový průmysl, hledá do svého týmu pracovníky na pozici údržby strojů/nástrojů.

  • analyzování příčin poruch strojů v oblastech mechanické, hydraulické a pneumatické,
  • dokumentace oprav strojního vybavení a nástrojů,
  • kontrola zásad bezpečnosti strojního vybavení,
  • kontrola dodržování bezpečnostních předpisů a bezpečnosti práce.

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání technického směru,
  • znalost konstrukce plastikářských lisů výhodou,
  • zručnost,
  • spolehlivost.

Nabízíme:

  • práci na HPP u mezinárodní firmy v Ostravě,
  • zajímavé finanční ohodnocení,
  • výkonnostní a docházkové prémie,
  • nástup možný ihned,
  • závodní stravování.