Správce budov

Mezinárodní společnost skupiny Weppler Group, zabývající se vývojem a výrobou mikrofiltrů pro automobilový průmysl, hledá do svého týmu Správce budov.

Náplň práce:

  • správa a údržba budov a pozemků včetně dokumentace,
  • odpovědnost za chod budov a prostorů k pronájmu,
  • zpracování poptávek a nabídek,
  • jednání s úřady,
  • vedení pracovního týmu,
  • archivace organizačních a řídících aktů.

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání – technický směr,
  • dobrá znalost MS Office,
  • praxe v oboru (výhodou),
  • ŘP sk. B- aktivní řidič,
  • orientace v technické dokumentaci a v související legislativě,
  • ekonomické a analytické myšlení,
  • flexibilita, aktivní přístup k práci, vysoké pracovní nasazení,
  • odolnost vůči stresu.

Nabízíme:

  • práci na HPP u mezinárodní firmy v Ostravě,
  • zajímavé finanční ohodnocení,
  • výkonnostní a docházkové prémie,
  • zajímavá práce s možností seberealizace a s potenciálem uplatnit vlastní nápady,
  • pružná pracovní doba,
  • závodní stravování.

Zasláním životopisu na výše uvedenou emailovou adresu souhlasím, aby pro výběrové řízení na uvedenou pracovní pozici personální agentura W-Personal Service s.r.o se sídlem Suderova 2013, Ostrava - Mariánské Hory 709 00, jakožto správce, zpracovávala mnou poskytnuté a uvedené (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Maximálně však po dobu 6 měsíců od vyplnění dotazníku.