Operátor/ka výroby - obsluha strojů

Mezinárodní společnost skupiny Weppler Filter GmbH, zabývající se vývojem a výrobou mikrofiltrů pro automobilový průmysl, hledá do svého týmu pracovníky na pozici Operátor výroby – obsluha strojů. Není důležité, co umíte a jakou máte praxi. Vše potřebné Vás rádi zaučíme.

Náplň práce:

  • zajištění realizace výroby plastových nebo kovových filtrů,
  • obsluha strojů.

Požadujeme:

  • manuální zručnost,
  • pečlivost a zodpovědnost.

Nabízíme:

  • práci na HPP u mezinárodní firmy v Ostravě,
  • odborné zaškolení,
  • směny 12 h. (ranní a noční),
  • práci v úkolu – výdělek závisí jen na Vás,
  • závodní stravování,
  • čisté pracovní prostředí,
  • výkonnostní a docházkové prémie.

Zasláním životopisu na výše uvedenou emailovou adresu souhlasím, aby pro výběrové řízení na uvedenou pracovní pozici společnost W-Personal Service s.r.o se sídlem Suderova 2013, Ostrava - Mariánské Hory 709 00, jakožto správce, zpracovávala mnou poskytnuté a uvedené (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Maximálně však po dobu 6 měsíců od vyplnění dotazníku.