CNC frézař/frézařka

Společnost zabývající se výrobou sortimentu z kovových materiálů, zámečnickou a svářečskou činností a broušením nástrojů, hledá do své nástrojárny v Ostravě- Mariánských horách CNC frézaře.

 Náplň práce:

  • obsluha stroje dle návodu k obsluze,
  • dodržování bezpečnostních předpisů,
  • průběžná kontrola rozměrů rozpracovaného produktu dle výkresové dokumentace,
  • provádění údržby přiděleného stroje dle karty údržby strojního zařízení.

Požadujeme:

  • vyučení v oboru,
  • praxe 1 rok výhodou,
  • schopnost čtení technické dokumentace,
  • pečlivost a zodpovědnost.

Nabízíme:

  • práci na HPP u mezinárodní firmy v Ostravě,
  • motivační finanční ohodnocení,
  • výkonnostní a docházkové prémie,
  • sportovní a kulturní aktivity,
  • týdenní pracovní dobu 37,5h
  • příspěvek na závodní stravování
  • investujeme do moderních zařízení.