Do naší nástrojárny přijmeme na HPP kolegu na pozici CNC seřizovače (soustružníka). Hledáme někoho kdo se bude věnovat strojům, provádět na něm údržbu a pracovat na přiděleném produktu dle výkresové dokumentace.

Očekáváme alespoň vyučení, tříletou praci a základní znalost CNC programování. Ostatní Vás naučíme!

Těšit se můžete na finanční ohodnocení, bonusy a mnoho benefitů - příspěvek na stravné, penzijní a životní pojištění, zvýhodněný tarif u mobilního operátora pro Vás a Váše známé, předplacené karty na squash a badminton, Cafeterie a mnoho dalšího.

V případě zájmu zašlete životopis na personální oddělení a my se budeme těšit na setkání s Vámi!

Zasláním životopisu na výše uvedenou emailovou adresu souhlasím, aby pro výběrové řízení na uvedenou pracovní pozici společnost W-Personal Service s.r.o se sídlem Suderova 2013, Ostrava - Mariánské Hory 709 00, jakožto správce, zpracovávala mnou poskytnuté a uvedené (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Maximálně však po dobu 6 měsíců od vyplnění dotazníku.

CNC frézař/frézařka

Společnost zabývající se výrobou sortimentu z kovových materiálů, zámečnickou a svářečskou činností a broušením nástrojů, hledá do své nástrojárny v Ostravě- Mariánských horách CNC frézaře.

 Náplň práce:

  • obsluha stroje dle návodu k obsluze,
  • dodržování bezpečnostních předpisů,
  • průběžná kontrola rozměrů rozpracovaného produktu dle výkresové dokumentace,
  • provádění údržby přiděleného stroje dle karty údržby strojního zařízení.

Požadujeme:

  • vyučení v oboru,
  • praxe 1 rok výhodou,
  • schopnost čtení technické dokumentace,
  • pečlivost a zodpovědnost.

Nabízíme:

  • práci na HPP u mezinárodní firmy v Ostravě,
  • motivační finanční ohodnocení,
  • výkonnostní a docházkové prémie,
  • sportovní a kulturní aktivity,
  • týdenní pracovní dobu 37,5h
  • příspěvek na závodní stravování
  • investujeme do moderních zařízení.

Brusič kovů na plocho a na kulato

Mezinárodní společnost skupiny Weppler Filter GmbH, zabývající se vývojem a výrobou mikrofiltrů pro automobilový průmysl, hledá do svého týmu brusiče kovů na plocho a na kulato.

  • broušení přesných strojírenských dílů na plocho a na kulato,
  • čtení výkresové dokumentace,
  • kontrolní měření.

Požadujeme:

  • vyučení v oboru kovoobrábění,
  • praxe 1 rok výhodou
  • zručnost,
  • spolehlivost.

Nabízíme:

  • zajímavé finanční ohodnocení,
  • nástup možný ihned,
  • závodní stravování.

Zasláním životopisu na výše uvedenou emailovou adresu souhlasím, aby pro výběrové řízení na uvedenou pracovní pozici personální agentura W-Personal Service s.r.o se sídlem Suderova 2013, Ostrava - Mariánské Hory 709 00, jakožto správce, zpracovávala mnou poskytnuté a uvedené (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Maximálně však po dobu 6 měsíců od vyplnění dotazníku.