Provozní elektrikář

Náplň práce:

  • opravy elektrických a elektronických částí strojů a zařízení,
  • montáž a rekonstrukce elektrických zařízení,
  • preventivní údržba strojů a zařízení,
  • měření a vyhodnocování elektrických veličin, diagnostika poruch,
  • vedení záznamů o prováděné činnosti,
  • čtení elektrotechnické dokumentace a její opravy podle skutečného stavu,
  • parametrizace uživatelského software pro řízení strojů a zařízení.

Požadujeme:

  • §6 vyhl. 50/1978 Sb.,
  • minimálně 3 roky praxe v oboru,
  • orientaci ve výkresové dokumentaci,
  • všeobecnou znalost automatizace a řídících systémů,
  • uživatelskou znalost PC.

Nabízíme:

  • práci na HPP u mezinárodní firmy v Ostravě,
  • odborné zaškolení,
  • 12hodinové směny (ranní a noční),
  • závodní stravování,
  • čisté pracovní prostředí,
  • výkonnostní prémie,
  • docházkové prémie,
  • zvýhodněný tarif u mobilního operátora i pro další rodinné příslušníky;
  • VIP karty na squash a badminton,
  • firemní Cafeterie.

Zasláním životopisu na výše uvedenou emailovou adresu souhlasím, aby pro výběrové řízení na uvedenou pracovní pozici společnost W-Personal Service s.r.o se sídlem Suderova 2013, Ostrava - Mariánské Hory 709 00, jakožto správce, zpracovávala mnou poskytnuté a uvedené (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Maximálně však po dobu 6 měsíců od vyplnění dotazníku.