V rámci úseku výroby přijmeme zaměstnance na pozici MANIPULANTA/KU DO SKLADU VÝROBY.

Náplň práce:

  • zajištění chodu skladu - skladovací činnosti a činnosti s tím spojené.
  • zabezpečení manipulace s vysokozdvižným vozíkem, údržba menšího rozsahu.
  • příjem materiálu.
  • výdej materiálu ke strojům.
  • zajištění nakládky a vykládky plastového materiálu.

Požadujeme:

  • manuální zručnost.
  • pečlivost a zodpovědnost.
  • průkaz VZV výhodou.

Nabízíme:

  • práci na HPP u mezinárodní firmy v Ostravě.
  • odborné zaškolení.
  • příspěvek na závodní stravování.
  • 8 hodinové směny
  • čisté pracovní prostředí.
  • výkonnostní a docházkové prémie na HPP.
  • příspěvek do Cafeterie.
  • až 5 týdnů dovolené.

Zasláním životopisu na výše uvedenou emailovou adresu souhlasím, aby pro výběrové řízení na uvedenou pracovní pozici společnost W-Personal Service s.r.o se sídlem Suderova 2013, Ostrava - Mariánské Hory 709 00, jakožto správce, zpracovávala mnou poskytnuté a uvedené (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Maximálně však po dobu 6 měsíců od vyplnění dotazníku.