Programátor/ka zpracování obrazu

Mezinárodní společnost skupiny Weppler Filter GmbH, zabývající se vývojem a výrobou mikrofiltrů pro automobilový průmysl, hledá pracovníka na pozici programátor/ky zpracování obrazu.

 Náplň práce:

  • spolupráce na zautomatizování 100% kontroly vybraných filtrů,
  • detekce vad u filtrů dle dodaných podkladů,
  • analytické zhodnocení způsobu a možností detekce vad u filtrů,
  • podílení se na návrhu HW řešení,
  • implementace algoritmů v daném programovacím jazyce,
  • dokumentace postupu vývoje.

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání (IT nebo elektrotechnického směru),
  • znalost strukturovaného programování (např. C, C++, C#)
  • angličtinu nebo němčinu alespoň na úrovni čtení dokumentace,
  • kreativitu a vlastní nápady.

Nabízíme:

  • práci na HPP u mezinárodní firmy v Ostravě,
  • příspěvek na závodní stravování,
  • docházkové prémie,
  • účast na zajímavých projektech,
  • práci v dynamické prostředí,
  • možnost osobního rozvoje,
  • sportovní akce pro zaměstnance,
  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění,
  • zvýhodněná nabídka na mobilní tarif,
  • 37,5h pracovní doba,
  • možnost zvýhodněného pobytu v soukromí.

Zasláním životopisu na výše uvedenou emailovou adresu souhlasím, aby pro výběrové řízení na uvedenou pracovní pozici společnost W-Personal Service s.r.o se sídlem Suderova 2013, Ostrava - Mariánské Hory 709 00, jakožto správce, zpracovávala mnou poskytnuté a uvedené (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Maximálně však po dobu 6 měsíců od vyplnění dotazníku.